Dodany: 2011-11-25 09:46:14

 

Jak zaprojektować salonProjekt salonu zależy przede wszystkim od funkcji jakie ma on spełniać. Oczywiście architekci olsztyn na samym początku konsultują pomysły z zleceniodawcami, aby uniknąć pomyłek i niedomówień.

 

Kolejnym etapem pracy jest zaprojektowanie aranżacji salonu ze względu na jego strefy, mianowicie jadalną oraz wypoczynkową. Coraz częściej, zwłaszcza w domach jednorodzinnych, w salonie pojawia się kominek, dlatego architekci olsztyn muszą zastanowić się czy kominek ma znaleźć się w centrum pomieszczenia, czy w rogu. Stół z krzesłami pojawi się w części jadalnej, a w części wypoczynkowej przykładowo narożnik i dwa fotele oraz mały stolik kawowy.

 

Co więcej, najlepszym rozwiązaniem jest, jeśli telewizor będzie widoczny zarówno z części jadalnej, jak też wypoczynkowej. Architekci olsztyn zadbają o każdy, nawet najmniejszy, element wystroju salonu naszych marzeń. Oczywiście wszystkie meble możemy wykonać na indywidualne zamówienie. Salon jest z reguły pokojem, w którym przebywają razem wszyscy domownicy, dlatego musi być zaaranżowany w taki sposób, aby każdy był w pewni zadowolony..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zaprojektować salon
Nick: