Dodany: 2014-07-01 14:49:05

 

Projekty wnętrzW końcu udało mi się zgromadzić wystraczający kapitał na kapitalny remont i nową aranżację wnętrza. Muszę przyznać, że to, co zaproponowała mi pracownia projektowa toruń, przerosło moje najśmielsze oczekiwania!

 

Oddałam w ich ręce zawodowców całą wizję mojego odświeżonego domu. Opłacało się, bo pomysły, które zaproponowali w stuprocentach są zgodne z moim gustem i poczuciem estetyki. Po prostu oddają wiernie mojego ducha. Mimo że początkowo wahałam się czy pracownia projektowa toruń nie zażąda astronomicznej ceny za usługę, to moje wątpliwości zostały rozwiane już na pierwszej wizycie. Dzisiaj nie żałuję swojej decyzji, bo wnętrza zaaranżowane kreatywnością i doświadczeniem profesjonalistów nie są banalne i nudne.

 

To będzie moje własne, prywatne królestwo, gdzie będę mogła odpocząć po pracy i zrelaksować się w domowym zaciszu. Czuję, że każdy gość, który zawita w moje progi, będzie zachwycony wystrojem. Dom to w końcu wizytówka właściciela, która wiele mówi o nim samym. Cieszę się, że pracownia projektowa toruń stworzyła dla mnie takie artystyczne i niepowtarzalne cudo..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekty wnętrz
Nick: