Dodany: 2014-07-02 14:26:02

 

Badania archeologiczneWiedzieliście, że pracownia projektowa toruń ma w swoim zakresie usług także badania archeologiczne? Dowiedziałam się o tym, kiedy niespodziewanie odziedziczyłam dom na wsi po babci, który stoi tam od niepamiętnych czasów.

 

Kiedy postanowiłam przeprowadzić remont okazało się, że na strychu odkryłam prawdziwe Eldorado! Wszystko dzięki meblom – antykom, które zostały ulokowane w tym miejscu oraz morza papierów, dekoracji, zabawek itd., które choć pokryte grubą warstwą kurzu i wyraźnie nadgryzione zębem czasu, sugestywnie oddziaływały na moją wyobraźnię, robiąc wrażenie bardzo starych, czyli bardzo cennych. Wydawało mi się, że rozbiłam bank! Dodatkowo teren wokół domu, pełen zapomnianych przez wszystkich, tajemniczych zakamarków wydawał mi się potencjalną kopalnią złota.

 

Moja pracownia projektowa toruń przeprowadziła dla mnie badania archeologiczne, przed planowanym remontem. Zahipnotyzowała mnie ta praca. Chyba minęłam się z powołaniem – powinnam zostać archeologiem – architektem. Niestety okazało się, że moje optymistyczne marzenia o tym, że na terenie gospodarstwa mojej babci mieszkało starożytne plemię Słowian, nie miały racji bytu. pracownia projektowa toruń jasno dała mi to do zrozumienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Badania archeologiczne
Nick: