Dodany: 2011-01-14 12:52:32

projekty altanArchitekt szczecin może być urbanistą projektującym miasta, ruralistą, który zajmuje się zagospodarowaniem terenów i wiejskich lub architektem krajobrazu, który najczęściej zajmuje się ogrodami i parkami.

 

Specjalizację, która go interesuje, architekt szczecin wybiera już podczas studiów. Kończąc je z tytułem inżyniera, może już samodzielnie pracować w zawodzie. Architekt szczecin, który zajmuje się projektowaniem krajobrazów pod swoją opieką ma często parki miejski, kompleksy zielone w miastach, place, ale również ogrody indywidualnych inwestorów.

 

W przypadku projektowania ogrodów na niezagospodarowanej działce, architekt szczecin musi przeprowadzić inwentaryzację, czyli spis wszystkich roślin, krzewów i drzew znajdujący się na posesji. Dopiero po tej inwentaryzacji może zdecydować, które rośliny należy przesadzić, a które usunąć. Po dokładnym zmierzeniu działki, architekt może zabrać się do projektowania. W skład ogrodu wchodzą nie tylko rabaty kwiatowe, żywopłot i drzewa, ale także ogródki skalne, oczka wodne, altany, grille murowane oraz wiaty na drewno. Każdy z tych elementów musi być przez architekta osobno zaprojektowany, dodatkowo każdy musi zostać przedstawiony na wizualizacji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekty altan
Nick: