Dodany: 2011-11-25 09:41:16
 

Predyspozycje do zawodu architekta wnętrzZawód architekta wnętrz nie jest przeznaczony dla każdego, ponieważ studia nie są najważniejsze. Dzięki studiom zdobędziemy odpowiednie kwalifikacje i wykształcenie. Liczy się także osobowość i predyspozycje do zawodu, którym mogą szczycić się architekci olsztyn.

 

Przede wszystkim architekci olsztyn posiadają zmysł dekoratorski oraz wyobraźnię przestrzenną. Poza tym ważna jest umiejętność łączenia różnych stylów, chociażby nowoczesnego oraz skandynawskiego. Jednak to połączenie musi w rezultacie wyglądać jak harmonijna całość. W pracy architekta wnętrz ważna jest kolorystyka, czyli wyczucie koloru. Architekci olsztyn oczywiście potrafią łączyć kolory ścian, mebli, dodatków z tapetami, naklejkami ściennymi, fototapetami.

 

Co ważne, architekt wnętrz musi mieć smykałkę do projektowania mebli, ponieważ często inwestorzy proszą o oryginalne meble, wykonane przez stolarza. W takim przypadku architekt musi zaprojektować meble, zlecić stolarzowi wykonanie i pomóc w ostatecznym montażu, aby wszystkie elementy wystroju pokoju ze sobą współgrały. Istotnymi cechami są także cierpliwość, punktualność, umiejętność współpracy i rzetelność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Predyspozycje do zawodu architekta wnętrz
Nick: