Dodany: 2011-11-25 10:15:36

 

Kolory w pomieszczeniachKolory sprawiają, że pomieszczenie zyskuje nowy charakter. Kolory ścian, mebli oraz dodatków pomogą wybrać nam architekci olsztyn, gwarantując zmianę na lepsze.

 

Nikt inny nie zna się na kolorach tak dobrze jak architekci olsztyn, którzy poprzez zamiłowanie do kolorystyki potrafią stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrza. Główną bazą są kolory ścian oraz tapet czy też fototapet. Następnie architekci olsztyn z naszą konsultacją dobierają meble oraz dodatki. Całość powinna harmonijnie do siebie pasować, abyśmy nie mieli złudzenia, że każdy fragment naszego pokoju pochodzi z innej bajki. Ostatnimi czasy w modzie są szarości i beże, jednak warto przełamać te kolory dodatkami chociażby w zieleni, pomarańczy, fiolecie, turkusie.

 

Każdy z nas czuje się dobrze w innych kolorach, dlatego wybór kolorystyki naszego mieszkania powinien być jak najbardziej indywidualny.Nie próbujmy także eksperymentów z kolorami, które nas drażnią i których nie lubią nasi domownicy. Dobrym pomysłem jest także pomalowanie ścian na dwa lub trzy współgrające ze sobą kolory. Daje to bardzo ciekawy efekt i możemy być pewni, że niewiele osób wpadnie na ten sam pomysł..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolory w pomieszczeniach
Nick: