Dodany: 2014-07-03 13:35:44

 

Projekty architektoniczneStworzenie dobrego projektu architektonicznego to naprawdę misterna robota, wymagająca geniuszu, który łączy dwie skrajności: chłodną i logiczną matematykę oraz kreatywny i wizjonerski artyzm.

 

Bez dwóch zdań, nie każdy potrafi tego dokonać i sprawdzić się w pracy architekta. Mój szczególny podziw wzbudza pracownia projektowa toruń, u której zamawiałam projekt domu. Marzyłam o niestandardowym pokoju na poddaszu z okrągłymi oknami w dachu. To było spore wyzwanie, ale pracownia projektowa toruń wywiązała się z tego zadania na medal. Dzięki temu konstrukcja mogła być wyważona architektonicznie, bezpieczna i użytkowa.

 

Co więcej, wcale nie wydałam za tę usługę bajońskiej sumy! Idąc za ciosem postanowiłam kontynuować owocną współpracę i pracownia projektowa toruń opracowała też dla mnie aranżację wnętrz. Mój dom będzie zjawiskowy i już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła się do niego wprowadzić. Okazuje się, że kluczem do sukcesu w przypadku budowy własnych czterech kątów, jest dobry projekt architektoniczny. Reszta to już tylko wcielanie tej koncepcji w życie. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekty architektoniczne
Nick: