Dodany: 2011-01-14 12:04:44

Kim jest architektArchitektura to nauka i sztuka projektowania, konstruowania i wykonywania budynków oraz innych budowli przestrzennych. Architektura zajmuje się również organizowaniem przestrzeni używanej przez człowieka.

 

Architekt szczecin jest osobą, która posiada kierunkowe wykształcenie architektoniczne. Dzięki skończeniu określonych studiów, architekt szczecin otrzymuje tytuł, który uprawnia go do samodzielnego wykonywania zawodu. Aby jednak mógł to robić musi jeszcze otrzymać licencję ze Stowarzyszenia Architektów Polskich. Po otrzymaniu tej licencji architekt może otworzyć własne biuro architektoniczne oraz zająć się projektowaniem oraz nadzorowaniem wykonania poszczególnych obiektów.

 

Samo wykonanie projektu dla inwestora oraz jego adaptacja nie są równoznaczne z zakończeniem pracy architekta. W momencie, kiedy na działce inwestora rozpoczynają się prace budowlane, architekt nadzoruje je, a w razie jakichkolwiek wątpliwości współpracuje z ekipą budowlaną, tak, aby wykonanie było zgodnie z przygotowanym przez niego projektem. Jeśli podczas prac pojawią się problemy architekt może spróbować zmodyfikować projekt, tak, aby był dostosowany do wymogów inwestora..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest architekt
Nick: