Dodany: 2011-01-14 13:13:54

Adaptacja projektówOsoba, która ukończyła inżynierskie studia architektoniczne i posiada tytuł inżyniera oraz licencję Stowarzyszenia Architektów Polskich może pracować jako samodzielny architekt szczecin.

 

Architekt szczecin zajmuje się projektowaniem nowym obiektów, dostosowywaniem starych oraz ich adaptacją. W większości przypadków architekt szczecin wszystkie swoje działania wykonuje na zlecenie jednego inwestora. W ramach tych działań tworzy projekt, adaptuje go oraz nadzoruje budowę oraz wprowadza poprawki. Jednak czasami, do architekta zgłaszają się osoby, tylko i wyłącznie po to, aby zatwierdził on dany projekt poprzez wykonanie jego adaptacji.

 

Taka adaptacji oczywiście kosztuje, ponieważ architekt musi poświęcić swój prywatny czas na to, aby ten projekt przeanalizować i sprawdzić, czy jest zgodny z normami budowlanymi oraz z normami bezpieczeństwa. Często w przypadku adaptacji obcych projektów architekt zgłasza inwestorowi pewne nieścisłości lub błędy. Wtedy inwestor musi zwrócić projekt, do swojego architekta, który go wykonał i poprosić o wprowadzenie poprawek. Jeśli inwestor wyrazi zgodę, poprawki te może wprowadzić architekt, który zajmuje się adaptacją całego projektu, to z kolei również będzie kosztować..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Adaptacja projektów
Nick: