Dodany: 2014-07-03 11:31:43

 

Koncepcje programowo-przestrzenneW końcu znalazłam miejsce, gdzie chcę zapuścić korzenie i jestem już na etapie tworzenia koncepcji programowo – przestrzennej zarówno mojego nowego domu, jak i aranżacji wnętrza. Pomaga mi w tym pracownia projektowa toruń.

 

Dzięki kreatywnym pomysłom tej firmy mogę zaplanować i zagospodarować działkę tak, aby o niczym ważnym nie zapomnieć, a całość była zbalansowana. To sama przyjemność, kiedy na ekranie monitora można zobaczyć swoje nienarodzone jeszcze „dziecko”, które zmienia nasze życie o 180°.

 

Cieszę się, że skorzystałam ze wskazówek, jakie zasugerowała mi pracownia projektowa toruń, bo teraz widzę, że każda ich koncepcja tworzy spójną całość. Perspektywiczne podejście do budowy domu, naprawdę potrafi bardzo ułatwić późniejsze prace budowlane, bo kiedy na animacji widzę czarno na białym jak będzie wyglądał mój dom, to nie mam już żadnych obaw i wątpliwości. Wystarczy po prostu ściśle trzymać się projektu. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła urządzić wnętrza swojego nowego domu, sugerując się koncepcją, jaką pracownia projektowa toruń stworzyła na moje zamówienie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Koncepcje programowo-przestrzenne
Nick: