Dodany: 2014-07-03 11:27:51

 

Projekty zagospodarowania terenuKupiłam dużą działkę, położoną na malowniczych terenach i jestem teraz w trakcie sporządzania planu zagospodarowania terenu, który robi dla mnie pracownia projektowa toruń. Marzę o dużym ogrodzie, w którym latem będę mogła spędzać lwią część mojego wolnego czasu.

 

Chciałabym postawić w nim stylową altankę, otoczoną parawanem pnących winorośli, wzorem śródziemnomorskiego stylu. Nie obędzie się też bez uroczego i klimatycznego oczka wodnego z kładką, gdzie w cieniu romantycznych wierzb i pachnących krzewów, będę oddawała się słodkiemu lenistwu.

 

Oczywiście zaczarowany ogród to nie wszystko, bo pracownia projektowa toruń aranżuje też dla mnie przestrzeń użytkową, ściśle zintegrowaną z domem, czyli garaż i warsztat. Zamierzam tak wszystko zaplanować i urządzić, aby całość była spójna i harmonijna, bo tylko wtedy będę mogła poruszać się po swoim osobistym królestwie bez najmniejszych problemów. Już nie mogę się doczekać, kiedy pracownia projektowa toruń, sporządzi cały plan i w końcu będę mogła zacząć wcielać go w życie!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekty zagospodarowania terenu
Nick: