Dodany: 2011-11-25 10:28:03
 

EklektycznyStyl eklektyczny to nic innego jak swobodne połączenie nowoczesności z tradycją. Takie rozwiązanie jest z pewnością dla osób, które lubią modernistyczne rozwiązania w mieszkaniu ze szczyptą staroci w tle. Taka aranżacja jest ciekawym wyzwaniem dla projektantów, jakimi są architekci olsztyn.

 

Jak wiadomo, modernizm nie zaistniałby bez tradycji. Niemalże w każdym mieszkaniu znajdziemy elementy z obu światów. Jednak, aby wszystko wyglądało harmonijnie, architekci olsztyn przygotują dla nas specjalny projekt. Architektura korzysta z łączenia stylów, epok i kultur, dlatego architekci olsztyn są w stanie wyczarować z niczego tak wiele. Na początku wybieramy styl bazowy, do którego później dobieramy inne style z różnych epok oraz dodatki stylistycznie pasujące do wystroju całego wnętrza. Stylowe meble są zazwyczaj wykonane z litego drewna.

 

Możemy je połączyć w dowolny sposób, chociażby na zasadzie wstawienia do pokoju dziennego solidnego, dębowego stołu z nowoczesnymi krzesłami, a na ścianie możemy powiesić nawiązujący do stylu francuskiego obraz. Przy wyborze eklektyzmu ważna jest pewna doza śmiałości i brak obaw przed nowymi wyzwaniami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Eklektyczny
Nick: