Dodany: 2011-01-14 12:17:38

Opłaty za usługi architektoniczneArchitekt szczecin musi kierować się nie tylko potrzebami i pomysłami inwestora, ale również doradzać mu w przypadkach spornych i wymagających ponownego opracowania. To właśnie dlatego architekt szczecin pełni podwójną funkcję podczas wykonywania projektu.

 

Architekt szczecin musi nie tylko w projekcie zawszeć wymagania inwestora, ale również przekonać go, jeśli te założenia są błędne i zaproponować własne. Oprócz samego wykonania projektu, architekt zajmuje się jego adaptacją oraz nadzoruje jego wykonanie przez ekipę budowlaną, która pracuje na działce inwestora. W związku z tak szerokim spektrum zajęć i koniecznych do tego umiejętności, a także doświadczenia oraz wykształcenia ceny u architekta są dość wysokie.

 

Jednak warto wspomnieć również o tym, że dotyczy to wyłącznie projektów indywidualnych, czyli takich robionych za zamówienie, dla poszczególnych inwestorów. W przypadku projektów gotowych, czyli tych, które inwestor wybiera z katalogu gotowych projektów, cena jest o wiele niższa, a często nawet w tej cenie architekt oferuje wprowadzenie dodatkowych zmian i poprawek, dostosowanych do wymagań inwestora..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłaty za usługi architektoniczne
Nick: