Dodany: 2011-01-14 12:32:12

Projekty gotowe domówBardzo często inwestorzy, którzy przychodzą do biura architektonicznego nie mają sprecyzowanych wymagań ani oczekiwań co do projektu. W wielu przypadkach zdają się na propozycje architekta. Wtedy właśnie architekt szczecin doradza im, który projekt będzie pasował do wybranej przez inwestora działki i jej wymiarów.

 

Aby architekt szczecin mógł dobrać odpowiedni projekt musi posłużyć się katalogiem gotowych projektów, który znajduje się w praktycznie każdym biurze architektonicznym. W takim katalogu są umieszczone poszczególne projekty domów, niektóre tylko w fazie projektu wraz z wizualizację, inne razem ze zdjęciami gotowych, wybudowanych domów, które zostały wykonane dla innych klientów.

 

Dzięki takiemu katalogowi klient może od ręki wybrać projekt, co zaoszczędza wiele czasu, ale również może zobaczyć, jak będzie on wyglądał po wykonaniu, jak będą się kształtować koszty materiałów oraz budowy i przede wszystkim sprawdzić, czy rozkład pomieszczeń będzie mu odpowiadał. Poza tym gotowy projekt jest o wiele tańszy, niż indywidualny, ponieważ architekt szczecin musi w nim wprowadzić tylko niezbędne poprawki i zmiany..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Projekty gotowe domów
Nick: